OFERTA DLA FIRM

Czy wiesz, że do klientów najlepiej dotrzeć przez słowo pisane? Poniesie ono informacje o Twojej firmie, ofercie i marce w internecie. To co zostało napisane jest trwałe, lepiej przyswajalne dla naszego oka oraz zapamiętywane przez mózg. Niestety, często są to słowa nieskuteczne, a nawet takie, które są katastrofalne w skutkach. Dobry wizerunek buduje się przez długie lata, a można go zniszczyć w kilka sekund! Dzięki profesjonalnie przygotowanym tekstom zdobędziesz nowych klientów, zwiększysz świadomość marki i dotrzesz do większej liczby odbiorców, a to z kolei przełoży się na zyski. Pomożemy Ci w tym. Polskim Znakom możesz zaufać!

OFERTA DLA AGENCJI

Agencja Copywriterska Polskie Znaki oferuje pełne wsparcie w dziedzinie tworzenia skutecznych treści reklamowych, sprzedażowych i czytelniczych. Analizujemy cel kampanii, przeznaczenie tekstu oraz docelową grupę odbiorców. W naszej pracy opieramy się zarówno na własnych doświadczeniach w tworzeniu interesujących treści i przeprowadzonych kampaniach reklamowych, jak i dotychczasowych działaniach naszych Klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą. Naszymi świeżymi pomysłami wspieramy między innymi agencje kreatywne, reklamowe, internetowe i studia graficzne na każdym etapie realizacji wspólnego projektu.

OFERTA INDYWIDUALNA

Jesteś człowiekiem pełnym ambicji? Masz ciekawe hobby… interesujesz się dalekimi podróżami, ambitnym kinem lub niecodzienną modą? Chcesz przekazać światu swoją historię lub podzielić się własnymi przemyśleniami? Piszesz książkę? Prowadzisz bloga czy stronę internetową? Potrzebujesz rzetelnego opracowania naukowego lub merytorycznej analizy? Świetnie! Stworzymy dla Ciebie odpowiednie treści. Sprawimy, że Twoje pomysły staną się żywe! Doceniamy takich ludzi, bo wiemy, że pasje są w życiu ważne. Właśnie tak narodziła się Agencja Copywriterska Polskie Znaki. Wszystko zaczyna się od niewielkiego marzenia. Pomożemy Ci je ziścić.

Co potrafią polskie znaki

Dlaczego to właśnie nas szukasz? Polskie Znaki, jako kreatywna i doświadczona agencja copywriterska pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie i rozsławi Twoją markę. Nic tak dobrze nie odda wizerunku Twojej firmy niż treści na stronie internetowej… treści, które same sprzedają! Tworzymy dla firm o różnym profilu działalności oraz agencji reklamowych. Wspieramy ludzi takich jak my, ludzi z pasją. Wypełniamy wartościową treścią strony firmowe. Piszemy interesujące artykuły prasowe, merytoryczne i pomocne teksty na blogi tematyczne oraz serwisy informacyjne. Przygotowujemy również skuteczne oferty handlowe i teksty SEO służące do pozycjonowania stron internetowych. Dodatkowo poprowadzimy Twoje profile na portalach społecznościowych oraz rozsławimy Twoją markę w internecie dzięki dyskretnemu i wiarygodnemu marketingowi szeptanemu. Potrzebujesz czegoś jeszcze? Daj nam znać!

SCENARIUSZE REKLAM, OFERTY HANDLOWE, NAZWY, HASŁA I SLOGANY REKLAMOWE

Skuteczne treści, które sprzedają – starannie dobrane i skonstruowane tak, aby przenosiły jak największe korzyści.

Co oferujemy?

  • Treści, które autentycznie podnoszą sprzedaż.
  • Oferty przyciągające uwagę.
  • Oryginalne nazwy z wolną domeną.
  • Chwytliwe hasła i slogany budujące wizerunek.

Dlaczego warto?

Wizerunek firmy jest najważniejszy. Poprawność językowa, komunikacja z klientami, dobrze sformułowana oferta, interesujące nazwy i slogany to klucz do sukcesu. Nie wystarczy Ci jedynie sam dobry produkt, jeśli go odpowiednio nie przedstawisz i nie dotrzesz z informacją do klientów. Jaka powinna być dobra oferta handlowa? Z pewnością skuteczna. Napisz do nas, a stworzymy ją dla Ciebie!

Ile to kosztuje?

Oferty handlowe – 1.000 zzs. – od 30,00 zł netto.

Slogany reklamowe – pakiet 3 sloganów – 350,00 zł netto.

Nazwy produktów, usług i firmy (z wolną domeną) – pakiet 3 nazw – 450,00 zł netto.

Scenariusze reklamowe – wycena indywidualna.

  • Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową, jest jedynie wzorcem orientacyjnym.
  • Końcowa cena zlecenia zależy od tematykiterminu wykonania oraz wielkości zamówienia.
  • Cena dotyczy liczby znaków i jest liczona razem ze spacjami (zzs.). Dla porównania 1.600 zzs. to około jedna strona rozliczeniowa (A4), to także około 250 wyrazów.
  • Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich VAT (23%).