Poznaj nas!

Agencja Copywriterska Polskie Znaki wspiera firmy z wielu branż, agencje reklamowe oraz pasjonatów, którzy mają ciekawe historie do opowiedzenia. Chętnie stworzymy dla Ciebie koncepcję marketingową i pomożemy w tworzeniu reklam. Napiszemy ciekawy tekst na bloga, wypełnimy treścią stronę internetową i przygotujemy artykuł sponsorowany. A to tylko niewielka część tego, czym się zajmujemy. Jesteśmy copywriterami, którzy lubią trudne wyzwania. Stale poszukujemy przy tym nowych, lepszych rozwiązań.

Dlaczego my?

Polskie Znaki są pomocne… nie tylko w polskim alfabecie! Nasze znaki trafiają zarówno do wyszukiwarek internetowych, jak i osób, którym znudziły się już szablonowe, utarte pomysły bez polotu. Oferujemy pełne wsparcie firmom, innym agencjom oraz pasjonatom, na każdym etapie tworzenia projektu. Powierzając nam copywriting, będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik. Z naszą pomocą zwiększysz sprzedaż swoich usług i produktów, stworzysz profesjonalny wizerunek firmy i dotrzesz do większego grona odbiorców.

Jak działamy?

Pisanie przejmujących tekstów i prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych to złożony proces, który wymaga wysiłku, czasu i doświadczenia. Tylko w ten sposób można wznieść się ponad utarte schematy. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone metody i łącząc je z nowatorskimi rozwiązaniami, tworzymy wyróżniające się projekty. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Do wszystkich podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Tym samym możemy zaoferować najwyższą jakość na rynku. Wybierz Polskie Znaki!

Łukasz StachurskiŁukasz Stachurski
ŁUKASZ Stachurski

COPYWRITER

Dziennikarz, bloger, copywriter. Określeń jest wiele, ale wszystkie sprowadzają się do jednego… do tworzenia interesujących tekstów. Prywatnie miłośnik kina i nowych technologii. Szanuje ojczysty język, nie lubi przy tym zbędnych zapożyczeń.

„Zdobywałem doświadczenie w wielu agencjach reklamowych oraz redakcjach prasowych. Reklamą interesuję się od zawsze. Obmyślam i tworzę skuteczne teksty, które dobrze się czyta”.

Moje specjalizacje to: finanse, instrumenty finansowe, księgowość, prawo, marketing, reklama, media społecznościowe, nowe technologie, media, IT, motoryzacja, budownictwo.

  • lukasz@polskieznaki.pl
  • (+48) 792 213 177
  • LukaszSkypePL
ULA STACHURSKA

COPYWRITER

Specjalistka od reklamy i marketingowiec z zacięciem do pisania tekstów, które sprzedają. Lekkim piórem tworzy bystre treści przyciągające uwagę. Jedyne co sprawia jej trudność to… mycie okien. Prywatnie wielbicielka wszystkich zwierząt, małych i dużych.

„Cenię poprawność językową i niecodzienne rozwiązania, bo wiem, że tylko odważne i starannie przygotowane oferty reklamowe są skuteczne i przynoszą realny zysk”.

Moje specjalizacje to: zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, fitness, ekologia, medycyna tradycyjna i naturalna, kosmetologia, moda, lifestyle i beauty, aranżacja wnętrz.

  • ula@polskieznaki.pl
  • -
SKUTECZNY COPYWRITER ZMIENI OBLICZE TWOJEGO BIZNESU

Nowoczesny copywriting to coś więcej niż pisanie – to obmyślanie długofalowych strategii contentowych, planowanie, poznawanie oczekiwań odbiorców i ich sposobu myślenia. To też dobieranie słów i układanie treści w taki sposób, aby były zgodne z wytycznymi SEO i przyjazne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego to takie ważne? Oferta napisana językiem korzyści zachęci klienta do zakupu. Jednak, aby została przez niego zauważona i znaleziona w gąszczu wyników wyszukiwania, powinna spełniać szereg określonych warunków, takich jak odpowiedni układ treści z podziałem na nagłówki, określona objętość tekstu, starannie dobrane frazy kluczowe… a to tylko niektóre z wielu elementów, które składają się na pozycjonowanie w sieci i teksty SEO.

 

Copywriter uzbrojony w profesjonalne narzędzia i nowe technologie

Działamy szybko i skutecznie! Jednak, żeby to było możliwe, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań w copywritingu. Wykorzystujemy wiele przydatnych narzędzi, w tym do analiz i monitorowania stron, wyszukiwania fraz kluczowych oraz polowania na trendy, które mogą interesować odbiorców – Twoich potencjalnych klientów, obserwujących na portalach społecznościowych lub czytelników firmowego bloga czy portalu informacyjnego.

W naszym copywriterskim arsenale mamy też profesjonalne programy graficzne. Po co nam one? Tekst również może… dobrze wyglądać! Treść podana w atrakcyjnej formie może być jeszcze skuteczniejsza i lepiej angażować odbiorcę. Dzięki odpowiednim narzędziom nie tylko piszemy treści, ale również podamy je w atrakcyjnej postaci. Z całą pewnością ciekawa miniaturka ilustrująca tekst blogowy, przydatna infografika lub tematyczne zdjęcie urozmaicą przekaz.

 

Poznaj więcej Polskich Znaków

Polskie Znaki… Ile ich jest? Policzmy: ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż – wychodzi na to, że dziewięć! Ale czy to naprawdę wszystkie? Poznaj nasz zespół.

AwatarAwatar
Tłumacz z doświadczeniem i pasją. Skupiona na poszukiwaniu złotego środka między zachowaniem duszy oryginalnego tekstu i stylu autora, a dostosowaniem gramatyki i składni do odbiorcy i docelowego języka. Wyszkolona na brytyjskich uczelniach, napisze tekst w języku angielskim na poziomie native speakera. Z angielskiego, rosyjskiego i norweskiego przełoży wszystko, od traktatu filozoficznego, po instrukcję obsługi pralki. Prywatnie pisarka i miłośniczka wilczaków czechosłowackich.

Aleksandra
Radlak

TŁUMACZ

AwatarAwatar-plus
Chcesz z nami współpracować? Napisz do nas i pytaj o szczegóły.

To możesz
być Ty!

NAPISZ DO NAS

Czego Ci trzeba? Zobacz, co potrafią Polskie Znaki

Dlaczego to właśnie nas szukasz? Polskie Znaki, jako kreatywna i doświadczona agencja copywriterska pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie i rozsławi Twoją markę. Nic tak dobrze nie odda wizerunku Twojej firmy niż treści na stronie internetowej… treści, które same sprzedają! Tworzymy dla firm o różnym profilu działalności oraz agencji reklamowych.

Piszemy interesujące artykuły prasowe, merytoryczne i pomocne teksty na blogi tematyczne oraz serwisy informacyjne. Przygotowujemy również skuteczne oferty handlowe i teksty SEO służące do pozycjonowania stron internetowych. Dodatkowo poprowadzimy Twoje profile na portalach społecznościowych oraz rozsławimy Twoją markę w internecie. Potrzebujesz czegoś jeszcze? Daj nam znać!