MASZ PYTANIE DO POLSKICH ZNAKÓW?

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś! Skoro już tu jesteś, na pewno masz kilka pytań. Spotkaj się z nami przy kawie, zadzwoń lub napisz do nas, a my chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy Ci w stworzeniu czegoś wyjątkowego. A jeżeli bardzo się śpieszysz, a chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej pracy oraz usługach, przygotowaliśmy dla Ciebie listę najpopularniejszych zapytań. Tutaj dowiesz się wielu rzeczy o sposobach naszych działań.

 

 • 1. Jakie produkty mogę kupić?

  Zajmujemy się szeroko pojętym copywritingiem i reklamą. Zamówisz u nas produkty takie jak: komunikaty prasowe, teksty na blogi firmowe, teksty na strony internetowe, artykuły eksperckie i sponsorowane oraz scenariusze reklam. Dodatkowo prowadzimy profile firmowe w mediach społecznościowych oraz kampanie marketingu szeptanego. A to tylko kropla w morzu. Pełna lista produktów znajduje się tutaj!

 • 2. Ile to kosztuje?

  Pełny cennik dostępny jest na podstronie oferta. Jeżeli potrzebujesz produktu, którego tam nie ma – napisz do nas! Na pewno coś wspólnie wykombinujemy.

 • 3. Kto napisze moje teksty?

  Trafiłeś na zespół zgranych profesjonalistów. Zajmujemy się tym od wielu lat i mamy spore doświadczenie. Pisujemy na każde tematy! Poznaj nas.

 • 4. Co jeśli tekst mi się nie spodoba?

  Będzie nam niezwykle przykro. Cenimy sobie Twoje zdanie i uwagi. Zawsze dokonujemy poprawek do skutku i pełnego zadowolenia. Bez wykręcania, przekonywania i wmawiania, że „tak miało być”. Wszystko błyskawicznie. Na wszystkie nasze produkty dajemy pełną gwarancję!

 • 5. Czy za poprawki muszę coś dopłacić?

  W żadnym wypadku. Wszystkie poprawki i zmiany w tekstach są całkowicie bezpłatne.

 • 6. Czy przy większym zamówieniu mogę liczyć na niższe ceny?

  Oczywiście. Przy większych i cyklicznych zamówieniach oferujemy korzystne promocje.

 • 7. Ile będę musiał czekać na realizację zlecenia?

  Czas realizacji zlecenia zależy od jego wielkości, skomplikowania oraz ilości oczekujących zadań w kolejce. Staramy się wykonywać zlecenia ekspresowo, jednak nigdy nie kosztem jakości. Niektóre zlecenia wymagają większej uwagi i czasu. Jeżeli bardzo Ci się spieszy, zawsze możesz skorzystać z opcji „szybkiego pióra”. Do ceny wystarczy doliczyć 30% całości zamówienia, a zadanie zostanie wykonane jako pierwsze w kolejności.

 • 8. Jakiego tekstu potrzebuję?

  Skontaktuj się z nami i zadaj pytanie. Powiedź czego oczekujesz i jaki masz cel, a my doradzimy odpowiednie produkty z naszej oferty.

 • 9. Czy mogę liczyć na unikalne treści?

  To absolutna podstawa. W Polskich Znakach nie ma mowy o plagiacie! Wszystkie przygotowane przez nas treści i materiały są naszego autorstwa. Przed wysłaniem dodatkowo sprawdzamy je programem antyplagiatowym.

 • 10. Czy moje teksty przygotuje specjalista z danej branży?

  Piszemy od wielu lat. Mamy do czynienia z wieloma branżami i kochamy to co robimy. Jeżeli tekst jest wyjątkowo specjalistyczny, wzorem dziennikarza z pierwszego zdarzenia, docieramy do źródeł i konsultujemy się ze specjalistami z branży.

 • 11. Czy mogę zamówić tekst próbny?

  Oczywiście, że tak. Jednak tekst jest liczony zgodnie z naszym cennikiem. Nie ma potrzeby, żebyś zamawiał setki artykułów na raz. Dodatkowo, próbki naszych tekstów znajdują się na stronach wielu naszych zadowolonych klientów.

 • 12. Czy po opłoceniu zamówienia mogę zrobić z tekstem co zechcę?

  Tak. Wraz z zakończeniem zlecenia i dokonaniem wpłaty, wszystkie prawa majątkowe i autorskie do tekstu przechodzą na Ciebie. Możesz się pod nim podpisać nawet własnym imieniem i nazwiskiem 🙂

 • 13. Czy wystawiacie faktury?

  Prowadzimy legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą. Agencja Copywriterska Polskie Znaki wystawia faktury VAT!

 • 14. Ile Polskich Znaków jest w naszym alfabecie? 🙂

  Policzmy… ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż – wychodzi na to, że dziewięć! Wszystkie są tak samo ważne!