OFERTA DLA FIRM

Czy wiesz, że do klientów najlepiej dotrzeć przez słowo pisane? Poniesie ono informacje o Twojej firmie, ofercie i marce w internecie. To, co zostało napisane jest trwałe i lepiej przyswajalne dla naszego oka oraz zapamiętywane przez mózg. Niestety, często są to słowa nieskuteczne, a nawet takie, które są katastrofalne w skutkach. Dobry wizerunek buduje się przez długie lata, a można go zniszczyć w kilka sekund! Dzięki profesjonalnie przygotowanym tekstom zdobędziesz nowych klientów, zwiększysz świadomość marki i dotrzesz do większej liczby odbiorców, a to z kolei przełoży się na zyski. Pomożemy Ci w tym. Polskim Znakom możesz zaufać!

OFERTA DLA AGENCJI

Agencja Copywriterska Polskie Znaki oferuje pełne wsparcie w dziedzinie tworzenia skutecznych treści reklamowych, sprzedażowych i czytelniczych. Analizujemy cel kampanii, przeznaczenie tekstu oraz docelową grupę odbiorców. Opieramy się zarówno na własnych, bogatych doświadczeniach w tworzeniu interesujących treści i przeprowadzonych kampaniach reklamowych, jak i dotychczasowych działaniach naszych klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą. Naszymi świeżymi pomysłami wspieramy między innymi agencje kreatywne, reklamowe, internetowe i studia graficzne na każdym etapie realizacji wspólnego projektu.

OFERTA INDYWIDUALNA

Jesteś człowiekiem pełnym ambicji? Masz ciekawe hobby… interesujesz się dalekimi podróżami, ambitnym kinem lub niecodzienną modą? Chcesz przekazać światu swoją historię lub podzielić się własnymi przemyśleniami? Piszesz książkę? Prowadzisz bloga czy stronę internetową? Potrzebujesz rzetelnego opracowania naukowego lub merytorycznej analizy? Świetnie! Stworzymy dla Ciebie odpowiednie treści. Sprawimy, że Twoje pomysły staną się żywe! Doceniamy takich ludzi, bo wiemy, że pasje są w życiu ważne. Właśnie tak narodziła się Agencja Copywriterska Polskie Znaki. Wszystko zaczyna się od niewielkiego marzenia. Pomożemy Ci je ziścić.

Co potrafią polskie znaki

Dlaczego to właśnie nas szukasz? Polskie Znaki, jako kreatywna i doświadczona agencja copywriterska pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie i rozsławi Twoją markę. Nic tak dobrze nie odda wizerunku Twojej firmy niż treści na stronie internetowej… treści, które same sprzedają! Tworzymy dla firm o różnym profilu działalności oraz agencji reklamowych. Wspieramy ludzi takich jak my, ludzi z pasją. Wypełniamy wartościową treścią strony firmowe. Piszemy interesujące artykuły prasowe, merytoryczne i pomocne teksty na blogi tematyczne oraz serwisy informacyjne. Przygotowujemy również skuteczne oferty handlowe i teksty SEO służące do pozycjonowania stron internetowych. Dodatkowo poprowadzimy Twoje profile na portalach społecznościowych oraz rozsławimy Twoją markę w internecie dzięki dyskretnemu i wiarygodnemu marketingowi szeptanemu. Potrzebujesz czegoś jeszcze? Daj nam znać!

WPISY REKLAMOWE NA FORACH I PORTALACH INTERNETOWYCH

Działania, które sprawią, że o Twoim produkcie, stronie i firmie będzie głośno. Oferujemy autentyczne i dyskretne wpisy na forach internetowych.

Co oferujemy?

  • Autentyczne wpisy, które nie wzbudzają podejrzeń.
  • Profesjonalne odpowiedzi rozwiązujące problemy odbiorców.
  • Wpisy z linkami prosto na Twoją stronę internetową.
  • Wiarygodne recenzje zachęcające do zakupu.

Dlaczego warto?

Do marketingu szeptanego podchodzimy trochę inaczej niż wszyscy. Pewnie zdarzało Ci się nie raz usłyszeć zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Fora internetowe, blogi, a nawet komentarze pod artykułami są miejscem do dzielenia się opiniami. Warto dowiedzieć się co tak naprawdę piszczy w trawie, nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami oraz zachęcić ich do skorzystania z danej oferty. Jednak oszustwo to zła droga, przez którą można stracić zaufanie. Służymy pomocą! Zajmiemy się komunikacją z Internautami, odpowiednio przedstawimy produkt i firmę oraz zrobimy szum w internecie! A wszystko to, trochę inaczej niż konkurencja – etycznie, skutecznie, bez kłamstw i naginania rzeczywistości.

Ile to kosztuje?

Wpis z linkiem i nazwą firmy – 1 komentarz (ok. 300 zzs.) – od 4,00 zł netto.

  • Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową, jest jedynie wzorcem orientacyjnym.
  • Cena dotyczy jednego postu (komentarza) na forum internetowym, blogu, stronie internetowej itp.
  • Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich VAT (23%).
  • Istnieje możliwość wyceny indywidualnej.