OFERTA DLA FIRM

Czy wiesz, że do klientów najlepiej dotrzeć przez słowo pisane? Poniesie ono informacje o Twojej firmie, ofercie i marce w internecie. To co zostało napisane jest trwałe, lepiej przyswajalne dla naszego oka oraz zapamiętywane przez mózg. Niestety, często są to słowa nieskuteczne, a nawet takie, które są katastrofalne w skutkach. Dobry wizerunek buduje się przez długie lata, a można go zniszczyć w kilka sekund! Dzięki profesjonalnie przygotowanym tekstom zdobędziesz nowych klientów, zwiększysz świadomość marki i dotrzesz do większej liczby odbiorców, a to z kolei przełoży się na zyski. Pomożemy Ci w tym. Polskim Znakom możesz zaufać!

OFERTA DLA AGENCJI

Agencja Copywriterska Polskie Znaki oferuje pełne wsparcie w dziedzinie tworzenia skutecznych treści reklamowych, sprzedażowych i czytelniczych. Analizujemy cel kampanii, przeznaczenie tekstu oraz docelową grupę odbiorców. Opieramy się zarówno na własnych, bogatych doświadczeniach w tworzeniu interesujących treści i przeprowadzonych kampaniach reklamowych, jak i dotychczasowych działaniach naszych klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą. Naszymi świeżymi pomysłami wspieramy między innymi agencje kreatywne, reklamowe, internetowe i studia graficzne na każdym etapie realizacji wspólnego projektu.

OFERTA INDYWIDUALNA

Jesteś człowiekiem pełnym ambicji? Masz ciekawe hobby… interesujesz się dalekimi podróżami, ambitnym kinem lub niecodzienną modą? Chcesz przekazać światu swoją historię lub podzielić się własnymi przemyśleniami? Piszesz książkę? Prowadzisz bloga czy stronę internetową? Potrzebujesz rzetelnego opracowania naukowego lub merytorycznej analizy? Świetnie! Stworzymy dla Ciebie odpowiednie treści. Sprawimy, że Twoje pomysły staną się żywe! Doceniamy takich ludzi, bo wiemy, że pasje są w życiu ważne. Właśnie tak narodziła się Agencja Copywriterska Polskie Znaki. Wszystko zaczyna się od niewielkiego marzenia. Pomożemy Ci je ziścić.

Co potrafią polskie znaki

Dlaczego to właśnie nas szukasz? Polskie Znaki, jako kreatywna i doświadczona agencja copywriterska pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie i rozsławi Twoją markę. Nic tak dobrze nie odda wizerunku Twojej firmy niż treści na stronie internetowej… treści, które same sprzedają! Tworzymy dla firm o różnym profilu działalności oraz agencji reklamowych. Wspieramy ludzi takich jak my, ludzi z pasją. Wypełniamy wartościową treścią strony firmowe. Piszemy interesujące artykuły prasowe, merytoryczne i pomocne teksty na blogi tematyczne oraz serwisy informacyjne. Przygotowujemy również skuteczne oferty handlowe i teksty SEO służące do pozycjonowania stron internetowych. Dodatkowo poprowadzimy Twoje profile na portalach społecznościowych oraz rozsławimy Twoją markę w internecie dzięki dyskretnemu i wiarygodnemu marketingowi szeptanemu. Potrzebujesz czegoś jeszcze? Daj nam znać!

PROWADZENIE PROFILI NA POPULARNYCH PORTLACH SPOŁECZNOŚCOWYCH

Kompleksowa obsługa – prowadzenie i administracja portali społecznościowych takich jak na przykład LinkedIn, Instagram, Facebook i Twitter.

Co oferujemy?

  • Interesujące wpisy przedstawiające Twoją markę w dobrym świetle.
  • Profesjonalne i szybkie odpowiedzi rozwiązujące problemy odbiorców.
  • Nawiązanie przyjacielskiej relacji i bardzo dobry kontakt z odwiedzającymi.
  • Pełne zarządzanie profilem.

Dlaczego warto?

To fakt! Dziś nasze życie w znacznym stopniu toczy się równolegle w sieci… to zakupy w sieci, nauka przez internet, rozmowy w sieci, przyjaciele, spotkania, hobby w sieci… Skoro więc część naszego życia przeniosła się do internetu, dlaczego nie wykorzystać tego w biznesie? Dzięki portalom społecznościowym trafisz w krótkim czasie do wielu Internautów. Już my o to zadbamy! Daj nam znać, a ożywimy Twoje „social media”.

Ile to kosztuje?

Prowadzenie profilu społecznościowego – 1 wpis – od 20,00 netto.

Prowadzenie profilu społecznościowego – miesiąc prowadzenia – wycena indywidualna.

  • Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową, jest jedynie wzorcem orientacyjnym.
  • Wycena indywidualna zależy od ilości wpisów w miesiącu oraz ich skomplikowania
  • Istnieje możliwość wyceny indywidualnej i opłat abonamentowych.
  • Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich VAT (23%).