OFERTA DLA FIRM

Czy wiesz, że do klientów najlepiej dotrzeć przez słowo pisane? Poniesie ono informacje o Twojej firmie, ofercie i marce w internecie. To co zostało napisane jest trwałe, lepiej przyswajalne dla naszego oka oraz zapamiętywane przez mózg. Niestety, często są to słowa nieskuteczne, a nawet takie, które są katastrofalne w skutkach. Dobry wizerunek buduje się przez długie lata, a można go zniszczyć w kilka sekund! Dzięki profesjonalnie przygotowanym tekstom zdobędziesz nowych klientów, zwiększysz świadomość marki i dotrzesz do większej liczby odbiorców, a to z kolei przełoży się na zyski. Pomożemy Ci w tym. Polskim Znakom możesz zaufać!

OFERTA DLA AGENCJI

Agencja Copywriterska Polskie Znaki oferuje pełne wsparcie w dziedzinie tworzenia skutecznych treści reklamowych, sprzedażowych i czytelniczych. Analizujemy cel kampanii, przeznaczenie tekstu oraz docelową grupę odbiorców. W naszej pracy opieramy się zarówno na własnych doświadczeniach w tworzeniu interesujących treści i przeprowadzonych kampaniach reklamowych, jak i dotychczasowych działaniach naszych Klientów. Chętnie dzielimy się wiedzą. Naszymi świeżymi pomysłami wspieramy między innymi agencje kreatywne, reklamowe, internetowe i studia graficzne na każdym etapie realizacji wspólnego projektu.

OFERTA INDYWIDUALNA

Jesteś człowiekiem pełnym ambicji? Masz ciekawe hobby… interesujesz się dalekimi podróżami, ambitnym kinem lub niecodzienną modą? Chcesz przekazać światu swoją historię lub podzielić się własnymi przemyśleniami? Piszesz książkę? Prowadzisz bloga czy stronę internetową? Potrzebujesz rzetelnego opracowania naukowego lub merytorycznej analizy? Świetnie! Stworzymy dla Ciebie odpowiednie treści. Sprawimy, że Twoje pomysły staną się żywe! Doceniamy takich ludzi, bo wiemy, że pasje są w życiu ważne. Właśnie tak narodziła się Agencja Copywriterska Polskie Znaki. Wszystko zaczyna się od niewielkiego marzenia. Pomożemy Ci je ziścić.

Co potrafią polskie znaki

Dlaczego to właśnie nas szukasz? Polskie Znaki, jako kreatywna i doświadczona agencja copywriterska pomoże zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie i rozsławi Twoją markę. Nic tak dobrze nie odda wizerunku Twojej firmy niż treści na stronie internetowej… treści, które same sprzedają! Tworzymy dla firm o różnym profilu działalności oraz agencji reklamowych. Wspieramy ludzi takich jak my, ludzi z pasją. Wypełniamy wartościową treścią strony firmowe. Piszemy interesujące artykuły prasowe, merytoryczne i pomocne teksty na blogi tematyczne oraz serwisy informacyjne. Przygotowujemy również skuteczne oferty handlowe i teksty SEO służące do pozycjonowania stron internetowych. Dodatkowo poprowadzimy Twoje profile na portalach społecznościowych oraz rozsławimy Twoją markę w internecie dzięki dyskretnemu i wiarygodnemu marketingowi szeptanemu. Potrzebujesz czegoś jeszcze? Daj nam znać!

TEKSTY DO ZAKŁADEK NA STRONACH INTERNETOWYCH, OPISY PRODUKTÓW

Strona internetowa to wizytówka Twoje firmy. Zadbamy o to, aby treści na niej były przejrzyste, skuteczne i przyciągające uwagę.

Co oferujemy?

  • Teksty na strony internetowe pasujące do profilu działalności.
  • Ciekawe treści zachęcające do pozostania na stronie.
  • Treści przyciągające uwagę z użyciem słów oraz fraz kluczowych, wspierające pozycjonowanie.
  • Unikalne opisy podnoszące sprzedaż.

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że jedyną z pierwszych rzeczy, którą zauważa osoba odwiedzająca Twoją stronę internetową to właśnie tekst? Dlatego musi być on intrygujący, merytoryczny, ciekawy i starannie napisany. Im więcej wartościowych treści poruszających czytelników oraz odwiedzających znajdzie się na Twojej stronie internetowej, tym więcej klientów zainteresuje się Twoją marką. Teksty na stronie internetowych nie tylko muszą podbić serca odwiedzających, ale również robotów wyszukiwarek internetowych – dzięki temu strona ma większe szanse na pojawienie się na samym szczycie w rankingach wyszukiwania. To inwestycja, która przyniesie Ci korzyści! Zamów swoje teksty już teraz!

Ile to kosztuje?

Teksty na strony internetowe – 1.000 zzs. – od 50,00 netto.

Opisy produktów – 1.000 zzs. – od 20,00 netto.

Teksty pozycjonujące – 1.000 zzs. – od 15,00 netto.

  • Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową, jest jedynie wzorcem orientacyjnym.
  • Końcowa cena zlecenia zależy od tematykiterminu wykonania oraz wielkości zamówienia.
  • Cena dotyczy liczby znaków i jest liczona razem ze spacjami (zzs.). Dla porównania 1.600 zzs. to około jedna strona rozliczeniowa (A4), to także około 250 wyrazów.
  • Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich VAT (23%).